319 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Créer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2270

Actuellement :
Visiteur(s) : 319
Membre(s) : 0
Total :319

Administration

Derniers Visiteurs

administrateu. : 10h46:47
murat_erpuyan : 10h49:11
SelimIII : 1 jour, 13 min.43
Salih_Bozok : 3 jours
cengiz-han : 3 jours

Nétiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilité de ceux qui les ont postés dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera toléré dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - FB & GS
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un échange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

FB & GS
Aller à la page Précédente  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Suivante

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport
Voir le sujet précédent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Juil 2014 21:28    Sujet du message: Répondre en citant

Aman be Auriverde kardesim, dünyayi, yöreyi ates sarmis, hala GS FB, nereden açmis bu topic'i admin?????
Okumuyorum artik bu tür yazilari, ben güzel maç seyretmegi severim, kim kime ne yapti, maç bitince öyle olsaydi böyle olsaydi...oramdan asagi K.pasa be..... GS'liyim ben de, hiç izlemem klupte ne oldugunu, maça bakarim firsat oldukça, takimi desteklerim, sonra da "ugur geri al bak ofsaytmi?.;", o kulüpte bu kulüpte kim yönetici ilgilenmem. Spor benim için bu..... Bazilarinin passion'u, tutkusu yani..eee devam edin beyler!
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Juil 2014 0:11    Sujet du message: Répondre en citant

Murat Bey, Rasko bey, siz artik AY bilmem neyinin kilini mi dikkate aldiniz. O umutsuz vakaa, kin girdabinda bogulmak uzere...

Aslinda Turk insani çok garip, AY yahut RTE gibi kin ve nefretten beslenen, iktidarini surdurebilmek için etrafi yakan tiplerin arkasindan suruklenmeye yatkin...
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privé
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 23 Juil 2014 0:00    Sujet du message: Répondre en citant

Sen "AY'in bilmem neyinin kili" dahi olamazsin oglum, sen AY 'a duydugun kin ve nefret yüzünden yakinda akil hastanesine sevkedilceksin. Istersen burda var bir tane adresini vereyim lazim olur.

Sen ona buna "umutsuz vakaa" yakistirmasi yapmadan önce bi aynaya bak ve içindeki klinik vakasini gör, tabii sende göz varsa.

Sen daha önce dedigim gibi vergi kaçakçilarina, devlet dolandiricisi ve küçük yatirimcisini kaziklayanlara tapmaya devam et dogru yoldasin, senden de anca bu beklenir zaten. Geçen gün çok sevdigin Tayyip'in "vizyoner toplasindaydi" çilek saticisi baskanin. Kim kimi arkasina sürüklüyor ??? Laughing

Hadi gözün aydin sözde $ike davasinda sahte belge üreten polisler hakkinda sorusturma baslatilmis.

Maden suyu benden !
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 2:59    Sujet du message: Répondre en citant

Ay burasi FB'li Emenike'nin pisliklerini sahada birakmasi benzeri kirlenmis ama neyse...

Merci Alveres, merci Wesley Sneijder et pas merci M. l'arbitre...

GS 2 - FB 1
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 8:17    Sujet du message: Répondre en citant

cengiz-han a écrit:
Ay burasi FB'li Emenike'nin pisliklerini sahada birakmasi benzeri kirlenmis ama neyse...

Merci Alveres, merci Wesley Sneijder et pas merci M. l'arbitre...

GS 2 - FB 1

Venant d'un supporter du club de pleureuses, je ne m'étonne pas de lire de telles âneries.

Les "pislik" de Emenike ? Laughing C'est vraiment à se demander s'il n'a pas regardé ce match avec l'organe qui lui sert à se soulager ? Exclamation Il voit de prétendues saletés à Emenike mais ayant de la ***** dans les yeux, il feint de ne pas voir les escroqueries du voleur de labeur (Burak Yilmaz) qui déjà, à la 2ème minute se laisse emporter par une brise Laughing ou un imagonaire accrochage tel son maître, j'ai nommé bien entendu le célèbre membre du Hollywood turc, Arif Erdem.

Non seulement il y a penalty pour FB, mais de surcroît en position de dernier défenseur, Chedjou aurait dû se faire expulser. Et hop encore un beles 3 points contre FB. Encore un coup de pouce miraculeux de leur toutou chéri, ça commence à faire beaucoup quand même. La liste s'allonge de plus en plus, en 2008 il expulse lors d'un match de coupe Gökhan Gönül pour un prétendu gain de temps ( même pas un dixième de seconde) lorsque le ramasseur de balle lui envoie une balle alors qu'il s'apprêtait déjà à ramasser une balle dans le terrain ( FB jouait déjà à 10 contre 11 contre son équipe chérie), en 2012, il leur offre sur un plateau en or le titre à Kadiköy après un prétendu $ike (dont ils sont les fomenteurs, par le biais de leur procureur Zekeriya Öz, membre de leur Congrès est-il besoin de le rappeler), lors de match de supercoupe, il y a deux ans, idem cadeau maison en sifflant un peno contre Caner sur le même type d'action d'hier soir, et hier soir rebelote, les 3 points

Merci l'idiot d'Alves, merci Wesley oui (formidables buts a passage), et MERCI, un GRAAAAAAAAAAAAAAND MERCI à FINO Cücü, dans son rôle de kayirmaci du club de 3 kagitçis dont il est si fier de faire partie. Et dire que c'est le meilleur arbitre de Turquie, soi-disant !

On voit que les déclarations d'avant match de leur président maçon au 33ème degré ont porté leurs fruits. Comment influencer un arbitre, le guide a probablement été écrit par son club chéri. Et après ça raconte des inepties du type c'est son club qui a le plus été "lésé" (sic) par Cücü ! Hahahaha, il manque pas d'air celui-là, utanmaz arlanmaz zat. Hahahha "noblesse oblige" mi$mi$. Laughing

Qu'est-ce qu'a joué 6S jusqu'à l'expulsion d'Alvès ? Que dalle ! Ne oynadiniz lan anlat Lafontaine masalcisi ? Hiç bir ***** oynamadiniz, FB 10 kisi futbol dersi verdi yine size.

Siz anca günü kurtarirsiniz, Dortmund'a karsi çok arayacaksiniz o eyyamci seref yoksunu hakemi.

Oui la balle était sortie sur le but de FB, pourquoi il a accordé le but parce qu'il n'a pas la conscience tranquille, il sait qu'il aurait dû expulser Chedjou et accorder le péno à Emenike. Et il pense qu'il va sauver les meubles ainsi ?

Le mieux pour toi, c'est de commenter des parties de bridge ou de curling parce que le foot et toi ça fait au moins deux, atgözlüklü atini seven Cengiz. Laughing
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 9:28    Sujet du message: Répondre en citant

Bi de tesekkürlerine futboldan anlamayan Aziz Yildirim'i ve yardimci antrenörünü de eklemeyi unutma emi.

Açik ara bu sefer 15-20 puan farkla muhtemelen sampiyon olup 4.yildizi takacak takimin agzina siçtilar saolsunlar.

Hiç unutmam o yillar önceki Feyenord maçini, bu "antrenörün" oyuncu tercihleri Werner Lorant'in Ariel Ortega'yi sezonun en önemli maçinda yedek birakmasini andiriyor.

Dün aksam ayni sekilde Diego'yu oyuna alacagina paslanmis, bir futbol fukarasini aliyor oyuna, sirf 15.000 euroluk primi alsin diye. Laughing Yuh. Dün aksam BJK bu 6S'yi yakalasaydi, kevgire çevirmisti. Ulan ödlekler zaten ilk yarida kendi sahasina kapanmislar tir tir korkudan kontrataktan gol ariyorlar ve tek aksiyonlari zaten uzaktan sutlar. Sen çikmis Selçuk Sahin denen futbol fukarasini aliyorsun oyuna, korkak herif, Sir Aykut Kocaman'in yardimciligini yaptigin her halinden belli oluyor.

Gel de gülme, saka gibi.
medar69
Advanced Expert
Advanced Expert

MessagePosté le: 19 Oct 2014 9:53    Sujet du message: Répondre en citant

Boylelerine doktorlar kendi haline birakin diyor
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 12:15    Sujet du message: Répondre en citant

Argüman olmayinca saçmalamasyona sarilan ampul kafalilar kendilerini nasil da belli ediyorlar.
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 12:51    Sujet du message: Répondre en citant

Yahu bu karisik dönemde hala bir maç böyle tantanaya yol açiyorsa ne diyebilirim..
Alt tarafi bir maç be!
Ben de gördüm maçi.... GS'li olarak asiriya kaçmadan sevindim, Fener kazansa da üzûlmeyecektim.....;
Bir maçi böyle büyütmek, bu konuda tantana etmek, baska boyutlara tasimak..aman be..galiba artik spor forumlarinda hiç yazmiyacagim!
Deliler aralarinda paylassin, neyi paylasiyorlarsa.....
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 14:04    Sujet du message: Répondre en citant

Raskolnikoff a écrit:
Yahu bu karisik dönemde hala bir maç böyle tantanaya yol açiyorsa ne diyebilirim..
Alt tarafi bir maç be!
Ben de gördüm maçi.... GS'li olarak asiriya kaçmadan sevindim, Fener kazansa da üzûlmeyecektim.....;
Bir maçi böyle büyütmek, bu konuda tantana etmek, baska boyutlara tasimak..aman be..galiba artik spor forumlarinda hiç yazmiyacagim!
Deliler aralarinda paylassin, neyi paylasiyorlarsa.....

FB süper kupayi kazaninca zerre kadar sevinmedim, tam aksine Volkan'a etmedigim hakareti baska hiç bir oyuncuya etmedim, Melo dahil.

Alt tarafi bir maçti dogru kesinlikle haklisin abi. Ama maçi seyretmeyip hadi baska bir organiyla seyreden bir zat diyelim, Emenike'nin "pisliklerinden" bahsetmesi, ortami germenin daniskasidir.

Erman Toroglu gibi, Ahmet Cakar gibi azili FB düsmani eski hakemler bile o pozisyonu hem penalti hem kirmizi kart diyorsa, sözün biitigi yerdir.

Ben FB'nin kaybettigine kizmiyorum, beni kizdiran bazi futbol fukaralarinin "mauvaise foi"'si" ve su anda FB kulübünün basinda bulunan futbol dahisi ve takimin basina getirilen bi baska futbol fukarasi.

Aslinda Ridvan Dilmen'in yorumu her seyi özetliyor : " FB beraber bitecek bir maçin üzüntüsünü muhtemelen yasayacak derken maçi kaybetti".

Bu maçin özeti budur.

FB'li maçin kaybedilisine üzülmüyor, FB'li yönetimine kiziyor, antrenörüne kiziyor, oyuncusuna kiziyor, gaddarca rakibine tekme atan oyuncusuna sahip çikmiyor, bazilarin Melo gibi bir çirkefi ilah ilan ettigi gibi.

GS camiasi gibi hakemleri maçtan birkaç gün önce etki altina almaya çalismiyor. Hakem hatasi olmasina ragmen idarecileri demeç vermiyor, verilmeyen penaltinin arkasina da siginmiyor bazilari gibi.

Emenike'nin pozisyonunu bir GS'li oyuncusu yasasaydi dün aksam, penalti ve kirmizi karti çoktan çikarmisti o eyyamci hakem.

Dolayisiyla hakem hatalarindan bahsedecek en son kulüp de GS'dir, bunun altini da çizmek zorundayim

saygilarimla
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 15:44    Sujet du message: Répondre en citant

Cok guldum fanatik ve de kaba yaratiga, Hemen herseye atliyor...
Sonra Aziz Yildirim'dan yakiniyor. Ayni Erdogan kopyasi bir adami ben mi FB'nin basinda tututp biat edip ayaklarina kapaniyorum...

Neyse sonuçta bombok bir ortamda bir parantez açma firsati idi...
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 19:21    Sujet du message: Répondre en citant

Ulan Allah'in geri zekalisi, sen kimsin lan güruh bana "yaratik" deme cesaretinde bulunuyorsun ? Sen gülmekle acizligini örttügünü mü saniyorsun, sen futbol fukarasi olmakla beraber ayni zamanda tam bir anlama özürlüsüsün.

Aziz Yildirim'i ben mi seçtim, demokratik bi sekilde seçime girdi kazandi, rakibi MAA idi. Kazansaydi o zaman. Ama sözde $ike davasini, $ike kumpasini yönetemeyen zat mi koskoca FB camiasinin basina geçecekti ? Laughing
Diger rakip Recep Özcan denen bir kisiydi. Ali Koç girseydi seçime 100% kazanirdi, ama ailesi karsi çikiyor nedense.

Dedim ya oturma organiyla anliyor her seyi. Laughing Kime laf anlatiyorsun ?

Senin saçma sapan açtigin parantezi kim ****** Allah'in güruhu ?

Sadece kendini rezil ettin, Emenike'yi kendi takiminda barinan sahtekarlar, çirkefler ordusuyla karistirarak.

Biat konusuna da girme istersen sen, paralel igne. Biatçilik yapmasaydiniz paralel yapiya, kendinizi satarak 2 zavalli sampiyonluk için, o bahsetmis oldugun "bombok ortam" bu durumlara gelmezdi belki.

Kendi düsen aglamaz derler, ama aglamak sizin yapinizda vardi dimi.
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 19 Oct 2014 21:48    Sujet du message: Répondre en citant

Yahu deger mi böyle siktiri boktan bir maç için birbirinizle dalasip üzmeye ve üzülmeye..anlamiyorum dogrusu.....
SelimIII
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 20 Oct 2014 15:17    Sujet du message: Répondre en citant

Raskolnikoff a écrit:
Yahu deger mi böyle siktiri boktan bir maç için birbirinizle dalasip üzmeye ve üzülmeye..anlamiyorum dogrusu.....

N'aparsiniz, fanatiklik akli tuketiyor, kufurbaz yapiyor, igrençlestiriyor, ve isin en kotusu fanatiklik her sinif insanda olabiliyor...

Allah sifa versin diyelim, n'apalim baska...
KralAuriverde
V.I.P
V.I.P

MessagePosté le: 21 Oct 2014 9:03    Sujet du message: Répondre en citant

15 yas alti çocuklari da FB taraftari dövmüstü dimi, Abdi Ipekçi'de Mahmut Uslu'yu da tartaklayan FB taraftariydi dimi ?

N'apalim balik hafizalilik böyle bisey iste, saçmalikta sinir tanimiyor, küstahlastirabiliyor "insani" (!), piskinlestirebiliyor, vesaire vesaire. Ne yazsak bos, bos birader, bos tenekelere.
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum Sport Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller à la page Précédente  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Suivante
Page 17 sur 21

Sauter vers: