65 visiteur(s) et 0 membre(s) en ligne.
  Cr├ęer un compte Utilisateur

Utilisateurs

Bonjour, Anonyme
Pseudo :
Mot de Passe:
PerduInscription

Membre(s):
Aujourd'hui : 0
Hier : 0
Total : 2197

Actuellement :
Visiteur(s) : 65
Membre(s) : 0
Total :65

Administration

Derniers Visiteurs

cengiz-han : 31 min.32
murat_erpuyan : 1 jour, 01h03:25
lalem : 1 jour, 10h29:43
administrateu. : 2 jours
duygu : 3 jours

N├ętiquette du forum

Les commentaires sont sous la responsabilit├ę de ceux qui les ont post├ęs dans le forum. Tout propos diffamatoires et injurieux ne sera tol├ęr├ę dans ces forums.

Forums d'A TA TURQUIE :: Voir le sujet - Mizah / Humour !
Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum Forums d'A TA TURQUIE
Pour un ├ęchange interculturel

FAQFAQ   RechercherRechercher   Liste des MembresListe des Membres   Groupes d'utilisateursGroupes d'utilisateurs    

Mizah / Humour !
Aller Ó la page PrÚcÚdente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Poster un nouveau sujet   RÚpondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque
Voir le sujet prÚcÚdent :: Voir le sujet suivant  
Auteur Message
murat_erpuyan
Admin
Admin

MessagePostÚ le: 07 Mai 2014 23:30    Sujet du message: RÚpondre en citant

Birka├ž y├╝zy─▒l ├Ânce Papa b├╝t├╝n Yahudilerin Roma'y─▒ terk etmeleri gerekti─čine karar verir. Do─čal olarak Yahudi toplumundan b├╝y├╝k bir tepki gelir. Bunun ├╝zerine, Papa ile Yahudi toplumundan ├Ânde gelen birisiyle kar┼č─▒l─▒kl─▒ dini bir m├╝zakere yapmalar─▒n─▒ ├Ânerir. Yahudiler kazan─▒rsa kalacaklar, Papa kazan─▒rsa gidecekler.

Yahudiler ├žaresiz kabul eder ve temsilci olarak Moiz'i se├žerler. Ancak Moiz'in Papa ile ayn─▒ dili konu┼čamamas─▒ nedeniyle m├╝zakere de konu┼čmak yerine sadece i┼čaret dilinin kullan─▒lmas─▒n─▒ teklif ederler. Papa kabul eder.

M├╝zakere g├╝n├╝ geldi─činde iki taraf kar┼č─▒l─▒kl─▒ yerlerini al─▒rlar ve kar┼č─▒l─▒kl─▒ olarak bir s├╝re bak─▒┼čt─▒ktan sonra Papa elini kald─▒rarak ├╝├ž parma─č─▒n─▒ g├Âsterir. Buna kar┼č─▒l─▒k Moiz tek parma─č─▒n─▒ kald─▒r─▒r.

Papa parmaklar─▒n─▒ sallayarak ba┼č─▒n─▒n etraf─▒nda ├ževirir. Moiz ise parma─č─▒yla yeri i┼čaret ederek oturdu─ču yeri g├Âsterir.

Papa yan─▒ndaki ├žantadan bir par├ža ekmek ve ┼čarap ├ž─▒kart─▒nca Moiz de bir elma ├ž─▒kart─▒r.

Bunun ├╝zerine Papa aya─ča kalkarak : 'Ben pes ediyorum, Yahudiler kalabilirler' der.

M├╝zakere sonras─▒nda Papa'n─▒n etraf─▒na toplanan kardinaller Papa'ya ne oldu─čunu sorduklar─▒nda Papa;

- Ben ├Ânce 3 parma─č─▒m─▒ g├Âsterip Kutsal ├ť├žl├╝y├╝ i┼čaret ettim. Buna kar┼č─▒l─▒k o bana tek parma─č─▒n─▒ g├Âsterip her iki dinin de tek tanr─▒y─▒ tan─▒d─▒─č─▒n─▒ soyledi. Ben parmaklar─▒m─▒ sallay─▒p ba┼č─▒m─▒n etraf─▒nda ├ževirerek tanr─▒n─▒n bizim etraf─▒m─▒zda oldu─čunu g├Âsterdi─čimde o da oturdu─ču yeri i┼čaret ederek tanr─▒n─▒n onlar─▒n durdu─ču yerde de oldu─čunu i┼čaret etti. Ben kutsal ekmek ve ┼čarap ├ž─▒kart─▒p tanr─▒n─▒n bizim g├╝nahlar─▒m─▒z─▒ ba─č─▒┼člad─▒─č─▒n─▒ g├Âstermek istedi─čim zaman da hemen bir elma ├ž─▒kart─▒p bana ilk g├╝nah─▒ hat─▒rlatt─▒. Herifin her ┼čeye bir cevab─▒ var. Ne yapabilirdim ki?
Ayn─▒ s─▒rada Yahudi cemaati de Moiz'in etraf─▒n─▒ sarm─▒┼č ona nas─▒l ba┼čard─▒─č─▒n─▒ soruyorlard─▒. Moiz:

- ├ľnce bana 3 parma─č─▒n─▒ g├Âsterip 3 g├╝n i├žinde buray─▒ terk etmemizi istedi. Ben de ona bir tekimizin bile ayr─▒lmayaca─č─▒m─▒z─▒ s├Âyledim. Sonra b├╝t├╝n ┼čehrin Yahudilerden temizlenece─čini s├Âyledi. Ben de, hi├ž bir yere gitmeyip oldu─čumuz yerde kalaca─č─▒m─▒z─▒ s├Âyledim.

- Sonra ne oldu? diye kalabal─▒k heyecanla sordu.

- Valla, sonras─▒n─▒ ben de pek anlamad─▒m. Adam biraz hiddetlendi ve ├Â─čle yeme─čini ├ž─▒kartt─▒. Bunun ├╝zerine ben de benimkini ├ž─▒kartt─▒m. Hepsi bu!...
─░NSANLARIN NE KONU├×TU├ÉU DE├É─░L NE ANLADI├ÉI ├ľNEML─░D─░R...

GD
<
Voir le profil de l'utilisateur Envoyer un message privÚ
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 06 Oct 2014 11:37    Sujet du message: RÚpondre en citant

Odan─▒n birine 1 kad─▒n, 1 ├╝t├╝ ve 1 g├Âmlek koymu┼člar.
5 dakika i├žinde g├Âmle─či ├╝t├╝leyip, kad─▒nla beraber olan
ki┼či kazanacakm─▒┼č.

Japon, alm─▒┼č ├╝t├╝y├╝ eline g├Âmle─či bir g├╝zel ├╝t├╝lemi┼č.
Kad─▒na s─▒ra gelince sure bitmi┼č.
├ç─▒k─▒┼čta: Bizde prensip budur demi┼č: ├ľnce is gelir.
Frans─▒z girmi┼č ve hemen kad─▒na sald─▒rm─▒┼č. ├ťt├╝ye s─▒ra
gelince sure bitmi┼č.
├ç─▒k─▒┼čta: Bizde prensip budur demi┼č: ├ľnce ask gelir.
T├╝rk girmi┼č. Girer girmez vermi┼č kad─▒na ├╝t├╝yle
g├Âmle─či, o ├╝t├╝lerken kad─▒n─▒n isini bitirmi┼č ve
kazanm─▒┼č.
├ç─▒k─▒┼čta: Bizde prensip budur demi┼č: ├çal─▒┼čan─▒ becerirler.

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 18 Oct 2014 2:42    Sujet du message: RÚpondre en citant

Amerika'ya lisans├╝st├╝ ├žal─▒┼čmalar yapmak ├╝zere giden Mehmet, iki k─▒z arkada┼č edinmi┼čtir. Bunlar Mary ve Nancy'dir. Mehmet'e g├Âre;

a-) Mary olgun bir k─▒zd─▒r ve klasiklerden zevk
almaktad─▒r. B├Âyle bir yerde onunla 3 saat birlikte olmak 12 dolara mal olmaktad─▒r. Di─čer taraftan Nancy daha ├žok pop├╝ler e─členceleri ye─člemektedir. Onunla b├Âyle bir yerde 3 saat birlikte olman─▒n maliyeti de 8 dolard─▒r.

b-) Mehmet'in b├╝t├žesi g├Ân├╝l i┼člerine ancak ayda 48 dolar ay─▒rmas─▒na olanak vermektedir.
Ayr─▒ca, derslerinin ve ├žal─▒┼čma ko┼čullar─▒n─▒n a─č─▒r olu┼čundan dolay─▒, k─▒z arkada┼člar─▒na en fazla ayda 18 saatlik s├╝re ve 40.000 kalorilik enerji ay─▒rabilmektedir.

c-) Mary ile her bulu┼čmas─▒nda 5.000 kalori enerji harcayan Mehmet, Nancy i├žin bunun iki kat─▒n─▒ harcamaktad─▒r. E─čer Mehmet'in Mary ile bulu┼čmaktan bekledi─či mutlulu─ču 6 birim ve Nancy ile bulu┼čmaktan bekledi─či mutlulu─čun da 5 birim oldu─čunu biliyorsak, mutlulu─čunu maksimize etmek isteyen Mehmet'in sosyal ya┼čam─▒n─▒ nas─▒l planlamas─▒ gerekecektir?

Grafik ve cebirsel yoldan bulunuz.

B─░R ├ľ├ÉRENC─░N─░N YANITI:
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 18 Oct 2014 2:43    Sujet du message: RÚpondre en citant

imdi yaniti yazarsam kirmizi kart gorur muyum?
Raskolnikoff
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 18 Oct 2014 10:12    Sujet du message: RÚpondre en citant

Bu bilmece internette ├žok dolasti. G├╝ya, ├╝niversitede isletme fak├╝ltesinde ├Âgrencilere sorulmus bir soru imis, cevabi da su olmus:

(kirmizi kart riskini ├╝zerime alarak naklediyorum)

BiR ├ľ├ÉRENCiNiN CEVABI:
Say─▒n Hocam, Bu Mehmet ┼čerefsizi buradan Amerika'ya lisans ├╝st├╝ ├žal─▒┼čma yapmaya gitti de herifin s...nin derdi bize mi d├╝┼čt├╝? Biz burada tahsili b─▒rak─▒p kar─▒ya, k─▒za dalsak bizi de b├Âyle balland─▒ra balland─▒ra kitaplara yazarm─▒s─▒n?
Neyse ge├želim sorunun cevab─▒na;
a-) Bi kere bu Mehmet ibnesinde iki hatuna ayr─▒ ayr─▒ zaman harcayacak g.. de para da yok, s─▒karrrr. Ayr─▒ca d├╝nya piyasalar─▒nda saati 100 dolardan a├ž─▒l─▒p minimum 50 dolara kadar d├╝┼čen tarifeler g├Âz ├Ân├╝ne al─▒nd─▒─č─▒nda, 3 saati 12 dolarl─▒k yada 3 saati 8 dolarl─▒k kar─▒lardan hay─▒r gelmez. Muhtemelen Mary 68, Nancy 79 ya┼č─▒ndad─▒r ve ikisinin de bu g├╝ne kadar yatt─▒klar─▒n─▒n haddi hesab─▒ yoktur. Bu durumda Mehmet'in hem vakit darl─▒─č─▒, hem kad─▒nlar─▒n hali, hem de para yoklu─ču sebepleriyle bu iki orospuyla grup sexi yapmas─▒ gerekir.
b) Mehmet'in b├╝t├žesi (bu g├Ân├╝l i┼či tabirini ben anlamad─▒m)sevi┼čmek i├žin ayda 48 dolara yetiyorsa zaten bu o..... ├žocu─čunun masturbasyon yapmas─▒ daha uygun olur. B├Âylelikle iki ay para biriktirip bu ├žuvallar─▒n yerine do─čru d├╝r├╝st bir kar─▒ya z─▒plar ve ay─▒rd─▒─č─▒ 40.000 kaloriyi hakk─▒yla harcar.
Ama siz bu cevab─▒ kabul etmeyece─činiz i├žin ┼č├Âyle cevap verelim;
Mehmetin b├╝t├žesi 48 dolara yetti─či i├žin ancak grup sex yap─▒laca─č─▒ndan pazarl─▒kla miktar iskontosu al─▒n─▒r ve b├╝t├že rahatlat─▒l─▒r.B├Âylelikle ayda ay─▒rd─▒─č─▒ 18 saati 3 saate b├Âlersek 6 kez yapm─▒┼č olur ve her sevismede 40.000/6 = 6700 (yakla┼č─▒k)
kalori harcar. Bu hayvan bir seferde kesintisiz 3 saat z─▒playabiliyorsa zaten amerikada kalmas─▒ ve buralara d├Ânmemesi hepimiz i├žin hay─▒rl─▒ olur,
c-) Mehmet Mary ile her bulu┼čmas─▒nda 5.000 kalori harc─▒yorsa
yukar─▒daki hesaba g├Âre Nancy'ye sadece 6.700 - 5.000 = 1.700 kalori kal─▒r ki bu da Nancy gibi falafo┼č bir motoru sadece g─▒d─▒klar.Bu durumda birinden 6, di─čerinden 5 birim zevk alan Mehmet'in mutlulu─čunu maksimize etmesi i├žin kendisini de birilerine d├╝zd├╝rmesi gerekir.Sonu├ž olarak bu i┼če al─▒┼čan Mehmet'in bundan sonraki sosyal ya┼čant─▒s─▒n─▒ ka┼čarl─▒ bir ibne olarak planlamas─▒ gerekir. Bu sayede ayda 48 dolar tasarruf sa─člad─▒─č─▒ gibi ├╝ste para da kazanarak b├╝t├žeyi de d├╝zeltir.
Sayg─▒lar─▒m─▒ arz ederim.

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Exclamation
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 05 Mai 2016 23:54    Sujet du message: RÚpondre en citant

Vay be iki senede bizim gaddar admin bunu gorup kirmizi karti ├žekmemis Rasko ajanina, Putin den mi kokuyon lan!

Neyse ben bir resimle bu topigi gomuden gun isigina ├žikarayim (ger├ži kuzey kutbu kisina tekabul ediyor forumlarin durumu hep karanlik birka├ž kisinin mumu da etrafin pek aydinlatmiyor).

v

v

v

v

^

DerniŔre Údition par cengiz-han le 17 FÚv 2017 3:09; ÚditÚ 1 fois
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 12 Aoű 2016 3:01    Sujet du message: RÚpondre en citant

Yine ben yazayim, biraz tebessume ihtiyacimiz oldugu su gunlerde :

Sarhos binmiş otob├╝se, arkadan bağırıyor:

-Hiieeeeeyyytttt!! ├ľndekilerin hepsi boynuzlu, ortadakiler ibne, arkadakiler de pzeveeeeeeenkÔÇŽ!!!!.

İzbandut gibi şof├Âr zınk diye frene basıyor, yerinden kalkmasıyla sarhoşu arka cama yapıştırıyor ve:

-Lan! şimdi bi daa s├Âyle bakiim kimmiş boynuzlu, kimmiş i..ne, kimmiş pÔÇŽnk???

-Ne biliiim aabbiiiÔÇŽ├Â├Âle bi fren yaptın ki, hepsi karıştı!!!!!

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 17 FÚv 2017 3:09    Sujet du message: RÚpondre en citant

Exclamation
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 11 Juil 2017 1:22    Sujet du message: RÚpondre en citant

Donald Trump Beyaz saray─▒ boyatt─▒rmak istemi┼č ;
Teklifler al─▒nm─▒┼č ,
1- ├žinli boyac─▒ 3 milyona yapar─▒m demi┼č
2- avrupal─▒ boyac─▒ 7 milyona yapar─▒m demi┼č
3-T├╝rk boyac─▒ 10 milyona yapar─▒m demi┼č ;
├ça─č─▒rm─▒┼člar , sormu┼člar ├çinliye neden 3 milyon fiyat verdin ?
Cevap : 1 milyon boyaya gidecek 1 milyon i┼č├žilik 1 milyonda bana kalacak
Avrupal─▒ya sormu┼člar ;
3 milyon boya i├žin 2 milyon i┼č├žilik 2 milyon bana kalacak
T├╝rke sormu┼č Trump ;
Neden 10 milyon istedin ,
Cevap : 4 milyon sana veririm , 3 milyon bana kal─▒r , 3 milyona da ├žinliye yapt─▒r─▒r─▒z...
─░┼či T├╝rk alm─▒┼č

😄😄

Exclamation
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 21 Juil 2017 1:16    Sujet du message: RÚpondre en citant

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 31 Aoű 2017 1:07    Sujet du message: RÚpondre en citant

Crying or Very sad
cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 27 Nov 2018 0:46    Sujet du message: RÚpondre en citant

cengiz-han
V.I.P
V.I.P

MessagePostÚ le: 27 Sep 2019 12:11    Sujet du message: RÚpondre en citant

Georges
Spammer
Spammer

MessagePostÚ le: 02 DÚc 2019 14:06    Sujet du message: RÚpondre en citant

Crying or Very sad
Poster un nouveau sujet   RÚpondre au sujet    Forums d'A TA TURQUIE Index du Forum » Forum en langue turque Toutes les heures sont au format GMT + 2 Heures
Aller Ó la page PrÚcÚdente  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Page 7 sur 7

Sauter vers: